Zapraszamy do współpracy
71 32-38-245 | 71 32-38-962 | biuro@diagpom.pl

ul. Łowiecka 24 | 50-220 Wrocław

POLSKA

firma

SPECJALISTYCZNY

sprzęt

KWALIFIKACJE

personelu

CERTYFIKATY

Diagnostyka termowizyjna

Zasady gospodarki wolnorynkowej oraz konieczność dostosowania przepisów i norm do standardów europejskich, wymuszają poważne zmiany warunków eksploatacyjnych stawianych urządzeniom elektro-energetycznym w zakresie kosztów eksploatacji oraz ochrony środowiska. 
W związku z pojawieniem się na rynku znacznej ilości podmiotów gospodarczych świadczących usługi w zakresie remontów i modernizacji urządzeń energetycznych, zaobserwować można rosnące zainteresowanie diagnostyką pomiarową.

W gronie wyspecjalizowanych placówek badawczych zajmujących się problematyką diagnostyczno-pomiarową znajduje się Pracownia Termowizji ZEC DIAGPOM Sp. z o.o.
Firma nasza oferuje profesjonalny sposób obsługi klienta w zakresie diagnostyki termowizyjnej, a w szczególności:

  • diagnostykę instalacji elektrycznych
  • diagnostykę termoizolacji
  • diagnostykę stanów termicznych maszyn i urządzeń
  • wykrywanie źródeł powstawania samozapłonów

Wszystkie oferowane przez nas usługi mają na celu określenie stanu instalacji i urządzeń energetycznych poprzez stworzenie ich mapy termicznej.

Dzięki nowoczesnym systemom termowizyjnym działającym w zakresie promieniowania podczerwonego uzyskujemy możliwość bardzo wczesnego wykrywania usterek objawiających się zmianami termicznymi.

Niewątpliwymi zaletami diagnostyki termowizyjnej są:
- zapewnienie bezpieczeństwa systemów zasilających
- znaczne ograniczenie awaryjności
- ograniczenie strat, a tym samym zmniejszenie kosztów eksploatacji.

Diagnostyka termowizyjna realizowana przez ZEC DIAGPOM Sp. z o.o. wykonywana jest za pomocą wysokiej klasy aparatów, jednej z najlepszych światowych firm FLIR SYSTEMS. Aparaty umożliwiają rejestrację termogramów w wysokiej jakości w zakresie do +2000 stopni Celsjusza.

Posiadane przez naszych specjalistów doświadczenie poparte certyfikatem ACADEMY OF INFRAED THERMOGRAPHY jest gwarantem jakości usług świadczonych przez naszą firmę.

 

Kontakt

Kierownik  mgr Tomasz Luczys

tel. 71 323 83 82
GSM  607 638 776
e-mail: tomasz.luczys@diagpom.pl